Wolontariat

karma dla schroniskaPrzez cały październik w naszej szkole Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Wolontariatu prowadziło zbiórkę karmy, kocy i legowisk dla podopiecznych tarnobrzeskiego schroniska dla zwierząt w Machowie pod hasłem "Stop pustym miskom! Wspomóż schronisko" w ramach akcji "Październik - miesiącem dla zwierząt".
Dzięki tej akcji udało nam się zebrać koce, zabawki oraz 30 kg karmy dla zwierząt, którą uczniowie klasy VII - Patryk Galek, Maciej Pawlica i Oliwier Wolak wraz z opiekunem panią Anną Galek przekazali do schroniska.

 

Przekazanie karmy:    schronisko

Wszystkim zaangażowanym w tę akcję serdecznie dziękujemy.

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar