Wolontariat

„Podziel się sercem – podziel się złotówką”

3Przed Świętami Bożego Narodzenia 2017 r. Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało akcję charytatywną pod hasłem „Podziel się sercem – podziel się złotówką” , która miała na celu zebranie środków czystościowych, kosmetycznych oraz artykułów papierniczych dla podopiecznych z placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Tarnobrzegu.

 

Czytaj więcej...

"Góra grosza"

3Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji „Góra grosza”. Była to już XVIII edycja akcji zbierania monet w całej Polsce, organizowana przez Towarzystwo Nasz Dom. Akcja ma na celu zebranie funduszy na pomoc dzieciom, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym domu oraz wsparcie dla ich rodzin.
W tym roku uzbieraliśmy 159,20 zł.
Wszystkim zaangażowanym w zbiórkę serdecznie dziękujemy.

Czytaj więcej...

Zbiórka karmy dla schroniska

karma dla schroniskaPrzez cały październik w naszej szkole Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Wolontariatu prowadziło zbiórkę karmy, kocy i legowisk dla podopiecznych tarnobrzeskiego schroniska dla zwierząt w Machowie pod hasłem "Stop pustym miskom! Wspomóż schronisko" w ramach akcji "Październik - miesiącem dla zwierząt".
Dzięki tej akcji udało nam się zebrać koce, zabawki oraz 30 kg karmy dla zwierząt, którą uczniowie klasy VII - Patryk Galek, Maciej Pawlica i Oliwier Wolak wraz z opiekunem panią Anną Galek przekazali do schroniska.

 

Czytaj więcej...

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar