Sadzenie kwiatów z Mrówką

21 maja 2018 r.  uczniowie klasy I i III posadzili begonie i aksamitki na nowo założonym klombie oraz miniaturowe tuje wzdłuż chodnika. Każde dziecko starało się posadzić jak najwięcej kwiatów. Potem dzieci podlały  kwiatki
i „poprosiły, żeby ładnie rosły” ;) .Mali ogrodnicy bawili się przy tym znakomicie. Za udział w akcji otrzymali pamiątkowe dyplomy. Ogrodnicza akcja została zorganizowana z udziałem placówki handlowej PSB Mrówka.

  maliogrodnicy1.jpg maliogrodnicy2.jpg maliogrodnicy3.jpg maliogrodnicy4.jpg maliogrodnicy5.jpg maliogrodnicy6.jpg maliogrodnicy7.jpg maliogrodnicy8.jpg

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka