Magiczne Ogrody

W dniu 21 maja 2018 uczniowie klasy II i IV (4os.) wyruszyli w niesamowitą podróż do Magicznych Ogrodów. Pośród zieleni, tysięcy pachnących kwiatów, szumiących strumieni, drzew i krzewów znaleźli wiele fascynujących, bezpiecznych atrakcji. W baśniowy świat wprowadził dzieci animator wcielający się w postać zamieszkującą Magiczne Ogrody. Duża przestrzeń parku to miejsce, gdzie każdy mógł coś poczuć, doświadczyć
i przeżyć.    

Chwile spędzone w Magicznych Ogrodach na długo pozostaną we wspomnieniach uczestników wycieczki.

magogr1.jpg magogr2.jpg magogr3.jpg

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka