W dniu 18 maja 2018 roku odbyła się w naszej szkole Żywa Lekcja Historii. Zajęcia poprowadzili członkowie Bractwa Historycznego KERIN
z miejscowości Słubkowy koło Malborka.
Opowieść  o ostatnim wielkim Piaście- Kazimierzu Wielkim, rozpoczęła się od czasów jego odważnego ojca. Zobaczyliśmy koronację Władysława Łokietka, jego zmagania pod Płowcami i ostatnie słowa na łożu śmierci. Na scenie pojawił się także Kazimierz Wielki wraz ze swą wybranką Aldoną. Naczelnym założeniem zajęć była ich interaktywność - młodzi odbiorcy odgrywali  w nich różnorakie role, dzięki czemu mieli niepowtarzalną okazję włożenia zbroi, strojów historycznych oraz zapoznania się z orężem ówczesnej  epoki.

  lek_hist01.jpg lek_hist02.jpg lek_hist03.jpg lek_hist04.jpg lek_hist05.jpg lek_hist06.jpg lek_hist07.jpg lek_hist08.jpg lek_hist09.jpg lek_hist10.jpg lek_hist11.jpg lek_hist12.jpg lek_hist13.jpg lek_hist14.jpg lek_hist15.jpg lek_hist16.jpg lek_hist17.jpg

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka