I miejsce w konkursie miejskim

W VI edycji międzyszkolnego konkursu obcojęzycznego „Najciekawsza osobowość niemieckiego lub angielskiego obszaru językowego” pod  Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega I miejsce w kategorii szkoły podstawowe oraz gimnazjalne w zakresie języka niemieckiego wywalczyła bezapelacyjnie Katarzyna Stępień, która z ogromną pasją i niebagatelnymi umiejętnościami językowymi zaprezentowała cesarzową Austro-Węgier Sisi.

 Występ Angeliki Szczytyńskiej w roli Ariany Grande również zachwycił publiczność i jury.

                 Gratulacje!!!

  kon_j.niem1.jpg kon_j.niem2.jpg kon_j.niem3.jpg kon_j.niem4.jpg kon_j.niem5.jpg

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka