W naszej szkole, dzięki uprzejmości przedszkola „Bajkowa Chatka”, gościł Teatr dla Dzieci i Młodzieży Eden z Wieliczki. Uczniowie klas I-III obejrzeli spektakl przedstawiający historię mądrego i posłusznego Daniela, który wskutek podstępnego działania doradcy Króla Nabuchodonozora musiał ponieść niezasłużoną karę. Mali widzowie szybko doszli do wniosku, że warto w życiu być uczciwym, życzliwym, sprawiedliwym, bo kłamstwo ma krótkie nogi, a dobro zawsze zwycięża. W trakcie przedstawienia publiczność została zaproszona na ucztę do królewskiego zamku. Odważny Filip – uczeń kl. III, uratował Daniela i pomógł mu wyjść z jaskini lwa. Aktorzy, dzięki umiejętnościom prowadzenia z widownią improwizowanego dialogu, stworzyli pełen humoru klimat. W sposób atrakcyjny i przystępny dla młodego widza, przekazali uniwersalne wartości, które uczą, jak być dobrym człowiekiem. Uczniowie spontanicznie reagowali na oglądane sceny, a na koniec nagrodzili aktorów gromkim brawami.

  teatr01.jpg teatr02.jpg teatr03.jpg teatr04.jpg teatr05.jpg teatr06.jpg teatr07.jpg teatr08.jpg teatr09.jpg teatr10.jpg teatr11.jpg teatr12.jpg

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka