BLOG SKO

Szkolne Kasy Oszczędności (SKO) PKO Banku Polskiego to ponad 80-letni, bardzo kompleksowy i innowacyjny program edukacyjny dedykowany szkołom podstawowym. Na oficjalnym Blogu SKO znajdziesz najnowsze informacje dotyczące programu, konkursy oraz ciekawostki ze świata dziecięcych finansów.
Szkolne blogi SKO to platforma społecznościowa udostępniona przez PKO Bank Polski szkołom, które uczestniczą w programie SKO.

Zachęcamy do odwiedzania, komentowania  i oddawania głosów na szkolnego bloga Szkolnej Kasy Oszczędzania, założonego i prowadzonego przez opiekuna SKO p. Małgorzatę Armatys  (głosowanie trwa do końca roku szkolnego i jest zupełnie nieodpłatne)!

A oto link:   https://www.szkolneblogi.pl/blogi/sp-7-tarnobrzeg/

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka