W dniu 20 marca 2018 r. uczniowie klasy I wzięli udział w zajęciach w filii nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej. Zajęcia przygotowała i poprowadziła p. Beata Grabska. I chociaż oznak wiosny nie widać, to pierwszaki chętnie uczestniczyły w wiosennej planszowej grze, w której jednym z zadań było odgadywanie zagadek o znanych bajkach oraz o porach roku. Dzieci dobrze się bawiły i otrzymały ponowne zaproszenie na grupowe zajęcia w bibliotece. Dziękujemy Pani Beatko.   

 

b1.jpg b2.jpg b3.jpg b4.jpg b5.jpg b6.jpg b7.jpg b8.jpg b9.jpg

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka