W dniu 09.03.2018 r. odbyło się rozstrzygniecie szkolnego konkursu plastycznego pod hasłem „Jak wyobrażam sobie Strażnika  Internetu” w kategorii  klas I – III zorganizowanego przez  p. Annę Galek i p. Małgorzatę Armatys. Konkurs został zorganizowany w ramach obchodów „Dnia Bezpiecznego Internetu 2018” i ma na celu propagowanie  działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych oraz  zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania Internetu.
A oto lista laureatów:


 Miejsce I – Tomasz Brania kl. I

 Miejsce II – Jakub Siemiński kl. I                                                                      

 Miejsce III – Wiktoria Wódz kl. II, Lena Bałata kl. I  

 

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka