Z okazji Dnia Kobiet, 9 marca, uczniowie kl. IV - VII wraz z opiekunami panem Markiem Jakubowskim i panem Mariuszem Jedlińskim przygotowali i zaprezentowali program artystyczny dla swoich szkolnych koleżanek i nauczycielek. Podczas akademii uczniowie wręczyli paniom wykonane przez samorząd szkolny, laurki. Przedstawienie było zabawne i wszystkim bardzo się podobało. Wszystkim chłopcom serdecznie dziękujemy i gratulujemy pomysłu w doborze stroju, odwagi i zaangażowania w przygotowanie choreografii, która wymagała nie tylko techniki baletowej ale również gracji, kontroli nad własnym ciałem i właściwego prowadzenia ruchów. Brawo !!!!!!

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka