Teatr "Maska"

7 marca odwiedził naszą szkołę teatr edukacyjno - profilaktyczny "Maska" z Krakowa. Spektakl opowiadał o tym, jak wielki wpływ na młodych ludzi ma towarzystwo z jakim się zadają,  jak łatwo szukać zrozumienia wśród " trudnej młodzieży", kiedy nie znajduje się go w domu. Najczęściej wynika to z chęci zaimponowania grupie. A stąd już niedaleka droga do uzależnienia. Aktorzy zwrócili uwagę na to, do kogo można się zwrócić, gdy zaczynamy się gubić we własnych problemach. W  szkole są: nauczyciele, wychowawcy, dyrekcja, pedagog, którzy zawsze służą pomocą i wsparciem. 

 

 

 

 

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka