Dzień otwarty w naszej szkole

W czwartek 1 marca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 7 w Tarnobrzegu odbył się Dzień Otwarty dla Rodziców i Dzieci, które we wrześniu rozpoczną naukę w klasie I. Organizatorzy chcieli pokazać dzieciom sześcioletnim, jak placówka wygląda od wewnątrz, co w niej jest ciekawego i w jaki sposób można spędzać tu swój czas.

Spotkanie rozpoczęła Dyrektor szkoły p. Krystyna Ordon, która powitała gości. Na początek przedszkolaki obejrzały inscenizację o wiośnie przygotowaną przez  uczniów klasy III,  pod kierunkiem p. Barbary Ordon. Następnie uczniowie klasy II, z wychowawczynią p. Grażyną Kozioł zaprosili najmłodszych na krótkie przedstawienie dotyczące zdrowego odżywiania. W dalszej kolejności,  pod opieką koleżanek i kolegów z klasy IV i VI, dzieci ruszyły na zajęcia przygotowane przez nauczycieli i uczniów. I tak przedszkolaki wzięły udział w zajęciach plastycznych przygotowanych przez p. Małgorzatę Armatys w klasie I. Następnie uczestniczyli w zajęciach z języka angielskiego, gdzie mieli możliwość poćwiczyć nazywanie części ciała przy monitorze interaktywnym. Kolejnym punktem zwiedzania szkoły była wizyta w bibliotece i pracowni komputerowej oraz zajęcia sportowe na sali gimnastycznej, które dostarczyły najmłodszym wiele emocji.

Po ekscytujących zajęciach sportowych  wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek do świetlicy szkolnej, gdzie najbardziej wytrwali mieli jeszcze możliwość i siłę pobawić się klockami „Radosna Szkoła”.

Pobyt małych gości i ich Rodziców dostarczył wszystkim wielu miłych emocji.
Szkoła Podstawowa nr 7 to mała szkoła, która ma do zaproponowania szereg dodatkowych zajęć pozalekcyjnych prowadzonych przez uczących tu nauczycieli oraz udział w zajęciach powszechnej nauki pływania, w zajęciach tanecznych, zajęciach z robotyki, w dodatkowych zajęciach z języka angielskiego, opiekę świetlicową, wyjazdy do kina i teatru oraz na wycieczki krajoznawcze. Jej atutem jest wysoki poziom nauczania, indywidualne podejście do ucznia oraz profesjonalna, doświadczona i oddana  kadra pedagogów.

DROGI  RODZICU !
Dzięki tak kameralnym warunkom możliwe jest prawdziwie indywidualne podejście  nauczycieli do Twojego Dziecka, rozpoznanie jego zdolności i predyspozycji  oraz czuwanie nad jego rozwojem.

  dzotw1.jpg dzotw10.jpg dzotw11.jpg dzotw12.jpg dzotw13.jpg dzotw14.jpg dzotw15.jpg dzotw16.jpg dzotw17.jpg dzotw18.jpg dzotw19.jpg dzotw2.jpg dzotw20.jpg dzotw21.jpg dzotw3.jpg dzotw4.jpg dzotw5.jpg dzotw6.jpg dzotw7.jpg dzotw8.jpg dzotw9.jpg

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka