419 stycznia uczniowie z klas IV, VI oraz VII spotkali się z przedstawicielem Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu panem Stanisławem Cibą. Specjalista z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii przybliżył uczniom tematykę związaną z pojęciem bezpieczeństwa, zarówno w domu jak i w szkole. Gość zwrócił także uwagę na zachowanie szczególnej ostrożności podczas zbliżających się ferii zimowych.
Na spotkaniu obecny był również dzielnicowy - pan Sławomir Niemiec.

 

 

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka