Szanowni Państwo,

od 18 stycznia br. zostają przywrócone zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych.
Aby umożliwić uczniom i nauczycielom bezpieczny powrót do szkół, Ministerstwo Edukacji i Nauki  we współpracy z Ministerstwem Zdrowia i Głównym Inspektoratem Sanitarnym przygotowało odpowiednie wytyczne. Opierają się one w dużej mierze na zapisach znanych już m.in. z września 2020 r.

W wytycznych znajdują się rekomendacje dotyczące zasad organizacji zajęć, higieny, czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń oraz powierzchni, organizowania gastronomii czy postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia u pracowników szkoły.

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami:

wytyczne.doc                                wytyczne.pdf

Wytyczne znajdą  Państwo także na stronie:     https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/wytyczne-sanitarne-dla-klas-1-3.

Certyfikat Szkoły rozwijającej talenty

BIP logo