Szanowni Państwo !!!

W związku z kwarantanną Ministerstwo Edukacji i Nauki poleciło poradniom psychologiczno – pedagogicznym podjęcie działań pozwalających na zapewnienie dzieciom i młodzieży w okresie ferii zimowych pomocy psychologiczno – pedagogicznej. Wychodząc naprzeciw potrzebom środowiska Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Tarnobrzegu informuje o możliwości skorzystania z porad specjalistów w formie telefonicznej lub bezpośrednio w siedzibie placówki.

1.   Konsultacyjne dyżury telefoniczne w okresie ferii  dla uczniów i ich rodziców, oraz nauczycieli
      i dyrektorów szkół  z Tarnobrzega w zakresie udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

2.   Udzielenie bezpośredniej pomocy psychologiczno – pedagogicznej w placówce Poradni -
      n
ależy telefonicznie umówić wizytę.

Telefon do sekretariatu (15) 15 847 94 10   dostępny w godzinach   7:30 – 15:30.

Ponadto istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej infolinii udostępnionej przez MEiN, w celu uzyskania pomocy  psychologiczno - pedagogicznej 800 080 222.

Certyfikat Szkoły rozwijającej talenty

BIP logo