FerieW tym roku szkolnym ferie zimowe dla uczniów z całego kraju odbędą się w jednym terminie i potrwają od 4 do 17 stycznia 2021 r. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo swoich bliskich tegoroczne ferie uczniowie spędzą głównie w domach. Aby czas odpoczynku był jednak inspirujący i ciekawy, zachęcamy do skorzystania z ofert, przygotowanych przez Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz ich  partnerów, na czas wolny od zajęć lekcyjnych.

Ferie bez nudy 

 

 

 

Ferie z radiem

 

Ferie z Polskim Radiem – audycje i słuchowiska dla dzieci i młodzieży

 

Ferie z TVP

 

 

 

 

 

Pomoc

 

 

 

 

Ferie po królewsku

 

 

 

Ferie Sandomierz

szkola z klasa 2460x1725

Certyfikat Szkoły rozwijającej talenty

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka