W marcu 2020 roku uczniowie klasy IV przystąpili do egzaminu teoretycznego na kartę rowerową, który został przeprowadzony w formie testu. Składał się on z 25 pytań dotyczących ruchu drogowego, pierwszeństwa przejazdu przez skrzyżowanie oraz zawierał pytania z pierwszej pomocy medycznej.

W piątek 16 października 2020 roku uczniowie przystąpili do egzaminu praktycznego na kartę rowerową. Ze względu na sytuację związaną z pandemią COVID-19 egzamin ten odbył się dopiero teraz. Polegał na prawidłowym przejechaniu toru przeszkód składającego się ze slalomu, korytarza i zatrzymania. Został przeprowadzony przez funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu.

Zarówno egzamin teoretyczny jak i praktyczny wszyscy uczniowie ukończyli z wynikiem pozytywnym.

Gratulujemy wszystkim uczniom zdania swojego pierwszego w życiu egzaminu, uprawniającego do poruszania się po drogach publicznych. Życzymy bezpiecznej i miłej jazdy na rowerze.

1 800     2 800

szkola z klasa 2460x1725

Certyfikat Szkoły rozwijającej talenty

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka