policja 1 80017 września 2020 r. uczniowie klas I – III wzięli udział w spotkaniu z policjantami, którzy przeprowadzili pogadankę na temat  „Bezpiecznej drogi do szkoły”. Uczniowie dowiedzieli się jak bezpiecznie uczestniczyć w ruchu drogowym jako piesi. Obejrzeli film edukacyjny, przypomnieli sobie numery telefonów alarmowych oraz uczestniczyli w zaaranżowanej sytuacji, podczas której przechodzili przez przejście dla pieszych przy zapalonym zielonym świetle. Uczniowie klasy I otrzymali drobne upominki – plany lekcji oraz odblaski.

szkola z klasa 2460x1725

Certyfikat Szkoły rozwijającej talenty

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka