plakat A3Uczniowski Klub Sportowy HETMAN Tarnobrzeg zaprasza rodziców oraz uczniów klas IV szkół podstawowych w mieście Tarnobrzeg do udziału w projekcie. Zapisy na bezpłatne zajęcia z nauki i doskonalenia pływania pod nr telefonu 530140841. Projekt realizowany będzie przy udziale środków z gminy Tarnobrzeg. W ramach projektu uczniowie systematycznie uczęszczający na zajęcia otrzymają nagrody
i stypendia finansowe. Wszystkie informacje dostępne są na plakacie reklamowym. Serdeczne zapraszamy.

 

 

 

 

 

szkola z klasa 2460x1725

Certyfikat Szkoły rozwijającej talenty

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka