SZANOWNI PAŃSTWO!  DRODZY UCZNIOWIE!

            W związku z pandemią choroby zakaźnej COVID-19 oraz ograniczeniem funkcjonowania szkół w Polsce pierwszy raz zakończenie roku szkolnego odbywa się w takiej formie. Kiedy we wrześniu rozpoczynaliśmy naukę w szkole, nikt z nas nie pomyślał, że będziecie kończyć szkołę w takiej sytuacji, jaka nas teraz zastaje.

            Gdy w środę 11 marca 2020r. spotkaliśmy się na sali gimnastycznej  i został ogłoszony komunikat o dwutygodniowym zawieszeniu zajęć z powodu pandemii koronawirusa, nikt z nas nie przypuszczał, że będzie to nasze, ostatnie, wspólne spotkanie w tym roku szkolnym. Nie wiedzieliśmy, jak ten wirus się rozwinie. Był niepokój, emocje. Dalej na dobrą sprawę nie wiemy, jak będzie wyglądała dalsza nauka.

            Mamy za sobą 10 miesięcy wytężonej pracy. Uczniowie, których zasypywaliśmy pracami domowymi, kartkówkami, dziesiątkami wypracowań  i setkami zadań, doczekali się zasłużonego wypoczynku, ale też musimy to jasno powiedzieć: zdobyli nowe umiejętności. I dzisiaj z całą pewnością wszyscy wiedzą więcej niż we wrześniu 2019r. Wszyscy uczyliśmy się siebie nawzajem, stając w obliczu różnych problemów.

            Przed Wami czas odpoczynku. Wierzę, że dwa letnie miesiące dostarczą Wam wielu pozytywnych wrażeń i pozwolą nabrać energii na nowy rok szkolny. Chciałabym Wam życzyć przede wszystkim szczęścia i zdrowia.  Każdy z Was zasługuje na szczęście i na to, by iść prostą drogą do celu.  Życzę Wam słonecznych, radosnych a przede wszystkim – bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu.

DRODZY ÓSMOKLASIŚCI!

            Przez 9 lat byliście blisko nas, a teraz odchodzicie w nową – na razie – nieznaną przestrzeń przyszłości, a Wasi młodsi koledzy pozostają i żegnają Was. Moment pożegnania to trudna chwila, ale także wspaniała, bo oto rozpoczyna się coś nowego. Dlatego  życzę, by to, co od jutra stanie się treścią Waszego  życia było jak najlepsze, byście się  nie zawiedli  na ludziach, żebyście się  spotykali   ze sprawiedliwością i serdecznością. Życzę, abyście  w kolejnej szkole odnaleźli miejsce dla siebie, odnaleźli nowych równie wspaniałych kolegów, a nawet przyjaciół.

            Rodzicom dziękuję za pomoc w realizacji wielu przedsięwzięć. Składam serdeczne podziękowanie za zaangażowanie w życie szkoły, życzliwość i współpracę. Dziękuję za wyrozumiałość, szczególnie w ostatnim okresie, okresie zdalnej nauki. Życzę Państwu zdrowia, wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym, wszelkiej pomyślności i udanego wypoczynku po tak trudnym okresie.

Dyrektor SP7 w Tarnobrzegu
Krystyna Ordon

POBIERZ

 

szkola z klasa 2460x1725

Certyfikat Szkoły rozwijającej talenty

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka