m8Chociaż za oknami brak śniegu nastrój świąteczny w naszej szkole gości już od pierwszych dni grudnia. 4-go grudnia, dzięki współpracy z przedszkolem "Bajkowa Chatka", gościliśmy Świętego Mikołaja. Dotarł on do szkoły z workiem pełnym słodkości, co nasi uczniowie przyjęli bardzo entuzjastycznie. Klasy I - IV obejrzały krótkie przedstawienie z udziałem Mikołaja i Jego asystentki. A uczniom klasy I i IV Mikołaj wręczył prezenty osobiście. Dla wszystkich dzieci znalazły się też słodkie niespodzianki. Było dużo radości i uśmiechów. Przejęte i uradowane buźki, zwłaszcza najmłodszych dzieci potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie go oczekują. Podczas wręczania upominków czas umilał nam występ cheerleaderek z naszej szkoły.

m1.jpg m2.jpg m3.jpg m4.jpg m5.jpg m6.jpg m7.jpg m8.jpg