DRODZY RODZICE:

Od środy 25.03.2020r. prowadzimy kształcenie na odległość.
W związku z tym przekazuję Państwu informacje niezbędne przy tej formie kształcenia:

• Materiał zadawany uczniom będzie dostępny na stronie internetowej szkoły w zakładce:
    EDUKACJA ZDALNA”.
  • Zapewniamy każdemu uczniowi lub rodzicowi możliwość konsultacji z nauczycielem. O formie konsultacji i jej czasie poinformują Was nauczyciele poprzez e-dziennik.
  • Nauczyciele w godzinach zgodnych z planem lekcji danego oddziału pozostają w stałej gotowości do kontaktu z uczniem i rodzicem w dowolnej formie.
  • Zdalne nauczanie należy realizować z zachowaniem zasad bezpieczeństwa w sieci, przepisów RODO i higienicznych warunków pracy dziecka.
  • Nauczyciele priorytetowo potraktują przedmioty kluczowe.
  • Pracujemy na obowiązującym dotychczas planie lekcji.
  • Wyjątek stanowią klasy I-III, o równomiernym obciążeniu zajęciami w poszczególne dni tygodnia, decyduje wychowawca.
  • Nauczyciel ustala i przekazuje uczniom i rodzicom oraz dyrektorowi szkoły sposoby monitorowania postępów uczniów, sposób weryfikacji wiedzy i oceniania.

Proszę śledzić wszelkie komunikaty pojawiające się na naszej stronie i odczytywać wiadomości
na e-dzienniku.

Życzę cierpliwości i wytrwałości – Krystyna Ordon