Szanowni Państwo

Prezydenta Miasta Tarnobrzega wydał zarządzenie w sprawie zawieszenia postepowania rekrutacyjnego do szkół podstawowych na czas uchylenia ograniczenia funkcjonowania publicznych i niepublicznych jednostek systemu oświaty.

W terminie 7 dni o dnia uchylenia ograniczenia w funkcjonowaniu publicznych i niepublicznych jednostek systemu oświaty, zostanie ustalony nowy harmonogram dla szkół podstawowych dla kolejnych etapów rekrutacji wymienionych w §2 Zarządzenia.

Z treścią zarządzenia mogą się Państwo zapoznać  tutaj.

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka