UWAGA RODZICE!

Szanowni Państwo,

decyzją Ministra Edukacji Narodowej od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. W tym okresie przedszkola, szkoły
i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Decyzja ta wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. 

W czwartek i piątek tj. 12 i 13 marca br. placówki oświatowe będą jeszcze otwarte – będą zajęcia opiekuńczo wychowawcze dla tych uczniów, którym rodzice nie zdołali zapewnić opieki, ale zalecamy jednak, by dzieci, jeśli jest taka możliwość, zostały w domach.

RODZICU!

jeśli jesteś rodzicem dziecka do 8-go roku życia, to w przypadku nieprzewidzianego zamknięcia żłobka, przedszkola lub szkoły należy Ci się zasiłek opiekuńczy (art. 32 ust. 1 lit. a Ustawy z dnia 25 czerwca 1999 o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby lub macierzyństwa, Dz.U. 2017, poz. 1368);

sprawdzaj na bieżąco komunikaty publikowane na stronach:

 

 Komunikat MEN  -  Zawieszenie_zajec_w_przedszkolach_szkolach_i_placowkach_MEN  (WORD)

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka