17 lutego 2020 r. obchodzony jest „Światowy Dzień Kota”, w związku z tym uczniowie klasy III zostali zaproszeni do Miejskiej Biblioteki na zajęcia pod hasłem „Nasi pupile – koty”. Uczniowie zostali zapoznani z niektórymi prawdami i mitami związanymi z życiem kotów, rozszyfrowywali rozsypanki wyrazowe – przysłowia o kotach oraz wykonali maski kotów. Zajęcia przeprowadziła bibliotekarka, p. Beata Grabska.   Dziękujemy !!!

  dzien_kota_01.jpg dzien_kota_02.jpg dzien_kota_03.jpg dzien_kota_04.jpg dzien_kota_05.jpg

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka