serceZ okazji walentynek w naszej szkole obchodziliśmy Walentynkowo  Karnawałowy Zawrót Głowy. Świętowanie rozpoczęliśmy już w styczniu – od sprzedaży niepowtarzalnych pocztówek walentynkowych. 14 lutego zaś przyszliśmy do szkoły w strojach karnawałowych. W konkursie  na najpiękniejszy strój zostały przewidziane dyplomy.

W kategorii klas I – III nagrodzeni zostali:

Julia Walczak z klasy I

Paweł Gryboś z klasy II

Tomasz Brania z klasy III

W kategorii klas IV – VIII dyplomy otrzymały:

Marlena Barankiewicz z klasy VIII

Zuzanna Jajko z klasy VIII

Wiktoria Sapuła z klasy VIII

W kategorii pracownicy Szkoły nagrodzone zostały:

Pani Barbara Ordon

Pani Marta Wyrzykowska

Pani Małgorzata Armatys

Oprócz uroczystego wręczenia dyplomów, uścisku Dyrektora Szkoły dla osób wyróżnionych, rozdaliśmy walentynki ze skrzynki walentynkowej poczty. Odznaczeni symbolicznym serduszkiem, z łakociami w ręku, w walentynkowym nastroju rozeszliśmy się do swoich obowiązków.

BIP logo

covid  19COVID - 19