Puchatek logoW styczniu 2020 r. uczniowie klasy I pod kierunkiem pani Grażyny Kozioł realizowali ogólnopolski program edukacyjny o tematyce bezpieczeństwa "Akademia Bezpiecznego Puchatka". Głównym celem programu jest edukacja i poprawa bezpieczeństwa.

 

Dzieci brały aktywny udział w zajęciach dotyczących tematyki bezpieczeństwa w domu, szkole, w drodze do szkoły i w Internecie oraz pierwszej pomocy. Na zakończenie cyklu zajęć uczniowie utrwalali wiadomości zdobyte w ramach programu wypełniając Ogólnopolski Test Wiedzy o Bezpieczeństwie.
Udało się nam zrealizować wszystkie elementy programu, więc nasza szkoła otrzymała Certyfikat "Akademii Bezpiecznego Puchatka".

Puchatek certyfikat

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka