19 grudnia 2019 roku o godzinie 8.00

odbyło się w naszej Szkole spotkanie

z RYMcerzami w ramach projektu profilaktycznego „Nie Zmarnuj Swojego Życia”. Podczas spotkania RYMcerze – Łukasz Bęś (pseud. Bęsiu) i Jonatan Blank (pseud. Dj Yonas) przekazali profilaktykę uzależnień na podstawie własnych doświadczeń życiowych walki z nałogami, hip – hopowej muzyki, przesłania Nie Zmarnuj Swojego Życia i życia z wartościami.

Główny Patronat Projektu – Rzecznik Praw Dziecka – Marek Michalak

Ambasadorzy projektu:

Tomasz Adamek

Maciej Musiał

Jerzy Dudek, Marcin Kwaśny

Sonny Sandoval (P.O.D)

Dominika Figurska

Dyrektor Szkoły pani Krystyna Ordon wraz z pedagogiem szkolnym panią Anną Dyjak zorganizowały spotkanie z RYMcerzami dla młodzieży z trzech tarnobrzeskich szkół (Szkoły Podstawowej nr 7, Szkoły Podstawowej nr 6 oraz Zespołu Szkół nr 3).

RYMcerze_01.jpg RYMcerze_02.jpg RYMcerze_03.jpg RYMcerze_04.jpg RYMcerze_05.jpg RYMcerze_06.jpg RYMcerze_07.jpg RYMcerze_08.jpg RYMcerze_09.jpg RYMcerze_10.jpg RYMcerze_11.jpg RYMcerze_12.jpg RYMcerze_13.jpg

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka