kiermaszDnia 15 grudnia 2019 roku odbył się Świąteczny Kiermasz Charytatywny na rzecz Szkoły Podstawowej nr 7 w Tarnobrzegu. Dzięki uprzejmości księdza proboszcza parafii Chrystusa Dobrego Pasterza w Mokrzyszowie – księdza Wojciecha Adamczyka na straganie przed kościołem sprzedawaliśmy ozdoby świąteczne. Ksiądz proboszcz włączył się do akcji przekazując szkole 120 złotych ze sprzedaży świec świątecznych, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni.

Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom, uczniom, pracownikom i nauczycielom Szkoły Podstawowej nr 7, którzy włączyli się w akcję poprzez wykonanie stroików, kartek, bombek, choinek, upieczenie pierników oraz zakupy na naszym kiermaszu. Do dania dzisiejszego, tj. 16 grudnia 2019 roku zebraliśmy kwotę 1270,50, która jest cegiełką do kwoty potrzebnej na zakup monitora multimedialnego dla uczniów naszej szkoły.

Mamy jednak nadzieję, że to nie koniec, ponieważ towaru jeszcze zostało i jest on wystawiony przez Panią Iwonę Branię na Facebook ’u. Liczymy na to, że znajdą się jeszcze wśród Państwa osoby chętne do wsparcia naszej akcji poprzez zakup ozdób świątecznych. Ozdoby wybrane na Facebook ‘u można będzie odebrać w szkole w sali nr 7 u pani Ani Dyjak.

Pozostając w kontakcie bardzo dziękujemy za dobro i serce nam okazane

Organizatorzy kiermaszu:

Krystyna Ordon – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7

Iwona Brania

Anna Dyjak

Sabina Leśniak

  kiermasz_01.jpg kiermasz_02.jpg kiermasz_03.jpg kiermasz_04.jpg kiermasz_05.jpg kiermasz_06.jpg kiermasz_07.jpg kiermasz_08.jpg kiermasz_09.jpg kiermasz_10.jpg kiermasz_11.jpg kiermasz_12.jpg kiermasz_13.jpg kiermasz_14.jpg kiermasz_15.jpg kiermasz_16.jpg kiermasz_17.jpg

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka