kiermaszDnia 15 grudnia 2019 roku odbył się Świąteczny Kiermasz Charytatywny na rzecz Szkoły Podstawowej nr 7 w Tarnobrzegu. Dzięki uprzejmości księdza proboszcza parafii Chrystusa Dobrego Pasterza w Mokrzyszowie – księdza Wojciecha Adamczyka na straganie przed kościołem sprzedawaliśmy ozdoby świąteczne. Ksiądz proboszcz włączył się do akcji przekazując szkole 120 złotych ze sprzedaży świec świątecznych, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni.

Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom, uczniom, pracownikom i nauczycielom Szkoły Podstawowej nr 7, którzy włączyli się w akcję poprzez wykonanie stroików, kartek, bombek, choinek, upieczenie pierników oraz zakupy na naszym kiermaszu. Do dania dzisiejszego, tj. 16 grudnia 2019 roku zebraliśmy kwotę 1270,50, która jest cegiełką do kwoty potrzebnej na zakup monitora multimedialnego dla uczniów naszej szkoły.

Mamy jednak nadzieję, że to nie koniec, ponieważ towaru jeszcze zostało i jest on wystawiony przez Panią Iwonę Branię na Facebook ’u. Liczymy na to, że znajdą się jeszcze wśród Państwa osoby chętne do wsparcia naszej akcji poprzez zakup ozdób świątecznych. Ozdoby wybrane na Facebook ‘u można będzie odebrać w szkole w sali nr 7 u pani Ani Dyjak.

Pozostając w kontakcie bardzo dziękujemy za dobro i serce nam okazane

Organizatorzy kiermaszu:

Krystyna Ordon – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7