schroniskoPODZIĘKOWANIA

DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 7

 W TARNOBRZEGU

 

TARNOBRZESKIE STOWARZYSZENIE „CHROŃMY ZWIERZĘTA” SKŁADA OGROMNE PODZIĘKOWANIE ZA ZBIÓRKĘ KARMY DLA ZWIERZĄT ZE SCHRONISKA W MACHOWIE. DZIĘKUJEMY RODZICOM I NAUCZYCIELOM ZA BUDOWANIE EMPATII WŚRÓD MŁODEGO POKOLENIA.

Izabela Płudowska

 

Szkolne Koło Wolontariatu w listopadzie 2019 r. zorganizowało zbiórkę karmy dla zwierząt. Zebraliśmy 51,53 kg karmy suchej oraz 23,55 kg karmy mokrej. Otrzymane dary przekazaliśmy zwierzętom ze schroniska w Machowie. Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom za wrażliwość, okazanie serca oraz przekazaną karmę.

Wolontariusze

karma

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka