29.10.2019 r. czteroosobowa drużyna w składzie Ewa, Gabrysia, Paweł z kl. III oraz Tomek z klasy II uczestniczyła w XV Drużynowym Turnieju Wiedzy o Przepisach Ruchu Drogowego „Bezpieczna droga do szkoły”. Konkurs miał na celu zachęcenie uczniów do poznawania zasad i przepisów ruchu drogowego oraz uwrażliwienie na zachowanie rozwagi i ostrożności na drodze. Nasi uczniowie zajęli III miejsce. Gratulacje :)

  Bezpieczna_droga_do_szkoły_01.jpg Bezpieczna_droga_do_szkoły_02.jpg Bezpieczna_droga_do_szkoły_03.jpg Bezpieczna_droga_do_szkoły_04.jpg Bezpieczna_droga_do_szkoły_05.jpg Bezpieczna_droga_do_szkoły_06.jpg Bezpieczna_droga_do_szkoły_07.jpg

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka