Pani Małgorzata Armatys wraz ze swoimi uczniami wzięła udział w Ogólnopolskiej Akcji „Jestem Ślimaczkiem”. Akcja miała na celu zapoznanie uczniów z funkcjonowaniem i znaczeniem zmysłu słuchu, uświadomienie problemów, jakich doświadczają w codziennym życiu dzieci z wadą słuchu oraz uwrażliwienie na ich potrzeby. Uczniowie zostali również zapoznani z protezami słuchowymi: aparatem i implantem ślimakowym.  Zadanie uczniów klasy III polegało na zaprojektowaniu  kolorowych wzorów na protezach słuchowych przeznaczonych dla chłopców i dziewczynek.

  Podziękowanie.jpg Zaświadczenie.jpg jestem ślimaczkiem1.jpg jestem ślimaczkiem2.jpg jestem ślimaczkiem3.jpg

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka