16 października 2019 r. uczniowie klasy pierwszej  wraz ze swoją wychowawczynią p. Grażyną  odwiedzili I Oddział Banku PKO BP w Tarnobrzegu. Pracownik Banku (opiekun SKO) p. Viola oprowadziła dzieci po placówce i opowiedziała na czym polega praca zatrudnionych w niej osób. Uczniowie min. zwiedzili bank, dowiedzieli się  jak założyć konto SKO, jak działa bankomat, obejrzeli banknoty  polskie i banknoty euro. Zobaczyli przyrząd do sprawdzania autentyczności  banknotów. Wycieczka została zorganizowana przez opiekuna SKO  p. M. Armatys  w celu popularyzowania wiedzy ekonomicznej oraz zmotywowania uczniów klasy pierwszej do oszczędzania.

 bank 1       bank 2

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka