dzienchlopakaŚwiętowanie Dnia Chłopaka w naszej szkole uwieńczyło show przygotowane przez uczennice z klasy ósmej. Dziewczyny w sposób humorystyczny przedstawiły typy chłopaków w szkole. Zorganizowały pokaz mody na różne okazje, a nawet rozegrały mecz ;) Wszystko to w atmosferze zabawy sprawiło zarówno chłopakom i całej społeczności szkolnej wiele radości.

"Na koniec radę Wam dobrą damy, bądźcie na co dzień dżentelmenami!
Dżentelmen – wszędzie jest mile widziany.
Nie przełazi przez parkany.
Przed robotą się nie wzdraga.
Tam gdzie może, to pomaga.
Pierwszy kłania się znajomym.
Nie jest psotny i łakomy.
Mówi proszę i dziękuję.
I zawsze się dobrze zachowuje."

  dzień_chłopaka01.jpg dzień_chłopaka02.jpg dzień_chłopaka03.jpg dzień_chłopaka04.jpg dzień_chłopaka05.jpg dzień_chłopaka06.jpg dzień_chłopaka07.jpg dzień_chłopaka08.jpg dzień_chłopaka09.jpg dzień_chłopaka10.jpg dzień_chłopaka11.jpg dzień_chłopaka12.jpg dzień_chłopaka13.jpg dzień_chłopaka14.jpg dzień_chłopaka15.jpg dzień_chłopaka16.jpg

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka