dzień kropkiDnia 17 września 2019 roku po raz pierwszy świętowaliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Kropki. Dorośli i dzieci założyli w tym dniu stroje w kropki. Wysłuchaliśmy historii o Vashti, która dzięki kropce uwierzyła w siebie. Na koniec, każdy z nas stał się „kropką” stając do zdjęcia w pozłacanej ramce, którą wykonał dla nas jeden z rodziców. Uczestnicząc w Międzynarodowym Dniu Kropki mieliśmy okazję do sprawdzenia swojej kreatywności, odwagi i umiejętności zabawy. Zmotywowani i bardziej pewni siebie zaczynamy kolejny rok szkolny.

  dzień kropki.jpg dzień_kropki_1.jpg dzień_kropki_2.jpg dzień_kropki_3.jpg dzień_kropki_4.jpg

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka