W naszej szkole realizowany był program edukacyjny "Zawsze Razem". Celem programu jest kształtowanie u dzieci właściwych postaw i zachowań wobec słabszych rówieśników, unikanie zachowań ryzykownych oraz podejmowanie zdrowych wyborów życiowych. Podsumowaniem programu był Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Zawsze Razem". Komisja konkursowa oceniła 181 prac, które wpłynęły z 37 szkół województwa podkarpackiego.

Miło nam poinformować, że Laureatką tego konkursu została uczennica klasy drugiej z naszej  szkoły Aleksandra Bąska.

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka