dch5Dzień Chłopaka obchodzony jest co roku 30 września. Dziewczynki składają w tym szczególnym dniu najlepsze życzenia swoim kolegom z klasy, organizują im ciekawe zabawy i konkursy. W tym roku, w każdej klasie naszej szkoły, odbyły się wybory najsympatyczniejszego chłopaka. Następnie wybrani chłopcy rywalizowali ze sobą w konkursie na " Super Chłopaka SP7 - 2017". Chłopcy mieli do wykonania wiele śmiesznych zadań m.in.: wiązanie krawatów czy zaplatanie warkoczy swoim koleżankom. Musieli też wykazać się wiedzą odpowiadając na podchwytliwe pytania swoich koleżanek. Super Chłopakiem SP7 został Dawid Wikiera z klasy VII. Wszyscy chłopcy dostali słodkie upominki.

dch1.jpg dch2.jpg dch3.jpg dch4.jpg dch5.jpg

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka