straznica

 10.05.2019 r. uczniowie klas I – III podczas  wycieczki do  Straży Pożarnej w Tarnobrzegu dowiedzieli się na czym polega praca strażaków, że to nie tylko gaszenie pożarów, ale również  udzielanie pomocy poszkodowanym  w wypadkach samochodowych, podczas klęsk żywiołowych oraz w innych sytuacjach stanowiących zagrożenie dla ludzi i zwierząt. Nie zabrakło atrakcji – improwizowanego gaszenia pożaru, ewakuacji z zadymionego pomieszczenia oraz toru przeszkód ze strażackimi rekwizytami.

  s 2.jpg s 3.jpg s 4.jpg s 5.jpg s1.jpg

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka