Podziękowanie2Dnia 11 i 12 kwietnia w naszej Szkole prowadziliśmy sprzedaż pierników upieczonych przez Siostry Służebniczki NMP NP w ramach akcji 
''Sypnij sianko dla konika na śniadanko''. Przepyszne pierniczki cieszyły się dużym powodzeniem. Przez dwa dni pierniki zastąpiły nam drugie śniadanie w szkole ;) Kolejny raz Społeczność Szkolna zaświadczyła           o swojej dobroci i otwartości serca. Jako koordynator akcji bardzo serdecznie dziękuję za wsparcie i odpowiedź na każdorazowe wołanie
o pomoc.

                                                                   Ania Dyjak

 

 

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka