logo dcw22 marca 2019 r. w ramach ogólnopolskiej kampanii "Dobrze Cię widzieć po drugiej stronie ulicy" uczniowie klasy II i III przypomnieli sobie  zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię. Nauczyli się rozpoznawać  zachowania  bezpieczne  oraz zagrażające życiu i zdrowiu oraz uczestniczyli w praktycznej nauce przechodzenia na drugą stronę ulicy.  Dzieci otrzymały odblaskowe kamizelki oraz plany lekcji z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa         w ruchu drogowym.

  dcw1.jpg dcw2.jpg dcw3.jpg dcw4.jpg

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka