dzień kobietZ okazji Dnia Kobiet, 8 marca, uczniowie kl. V, VII i VIII wraz z opiekunami panem Markiem Jakubowskim i panem Mariuszem Jedlińskim przygotowali i zaprezentowali program artystyczny dla swoich szkolnych koleżanek i nauczycielek.  Przedstawienie było zabawne i wszystkim bardzo się podobało. Wszystkim chłopcom serdecznie dziękujemy i gratulujemy pomysłu w doborze stroju, odwagi i zaangażowania w przygotowanie przedstawienia. Brawo !!!!!!

  dk_19_1.jpg dk_19_2.jpg dk_19_3.jpg dk_19_4.jpg dk_19_5.jpg dk_19_6.jpg

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka