Dzień otwarty w naszej szkole

W czwartek 28 lutego 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 7 w Tarnobrzegu odbył się Dzień Otwarty dla Rodziców i Dzieci, które we wrześniu rozpoczną naukę w klasie I. Organizatorzy chcieli pokazać dzieciom sześcioletnim, jak placówka wygląda od wewnątrz, co w niej jest ciekawego i w jaki sposób można spędzać tu swój czas.

Spotkanie rozpoczęła Dyrektor szkoły p. Krystyna Ordon, która powitała gości. Na początek przedszkolaki obejrzały inscenizację  przygotowaną przez  uczniów klasy II,  pod kierunkiem p. Małgorzaty Armatys. W dalszej kolejności,  pod opieką koleżanek i kolegów z klasy VII, dzieci ruszyły na zajęcia przygotowane przez nauczycieli i uczniów. I tak przedszkolaki wzięły udział w zajęciach plastycznych przygotowanych przez p. Grażynę Kozioł, w zajęciach z języka angielskiego, gdzie mieli możliwość poćwiczyć wymawianie nazw zwierząt w języku angielskim przy monitorze interaktywnym. Kolejnym punktem zwiedzania szkoły była wizyta w bibliotece i pracowni komputerowej oraz zajęcia sportowe na sali gimnastycznej, które dostarczyły najmłodszym wiele emocji.

Po ekscytujących zajęciach sportowych  wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek do świetlicy szkolnej.

Pobyt małych gości i ich Rodziców dostarczył wszystkim wielu miłych emocji. 
Szkoła Podstawowa nr 7 to mała szkoła, która ma do zaproponowania szereg dodatkowych zajęć pozalekcyjnych prowadzonych przez uczących tu nauczycieli oraz udział w zajęciach powszechnej nauki pływania, w dodatkowych zajęciach z języka angielskiego, opiekę świetlicową, wyjazdy do kina i teatru oraz na wycieczki krajoznawcze. Jej atutem jest wysoki poziom nauczania, indywidualne podejście do ucznia oraz profesjonalna, doświadczona i oddana  kadra pedagogów.

DROGI  RODZICU !
Dzięki tak kameralnym warunkom możliwe jest prawdziwie indywidualne podejście  nauczycieli do Twojego Dziecka, rozpoznanie jego zdolności i predyspozycji  oraz czuwanie nad jego rozwojem.

dzien_otwarty_01.jpg dzien_otwarty_02.jpg dzien_otwarty_03.jpg dzien_otwarty_04.jpg dzien_otwarty_05.jpg dzien_otwarty_06.jpg dzien_otwarty_07.jpg dzien_otwarty_08.jpg dzien_otwarty_09.jpg dzien_otwarty_10.jpg dzien_otwarty_11.jpg dzien_otwarty_12.jpg dzien_otwarty_13.jpg dzien_otwarty_14.jpg dzien_otwarty_15.jpg dzien_otwarty_16.jpg dzien_otwarty_17.jpg dzien_otwarty_18.jpg dzien_otwarty_19.jpg dzien_otwarty_20.jpg dzien_otwarty_21.jpg dzien_otwarty_22.jpg dzien_otwarty_23.jpg dzien_otwarty_24.jpg dzien_otwarty_25.jpg

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka