dbi1 logoSzkolne obchody Dnia Bezpiecznego Internetu.
5 lutego 2019 r. obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu z tej okazji Uczniowie klas IV – VI obejrzeli prezentację pt. „Cyberprzemoc, fonoholizm, hejt”, a uczniowie klas I-III  prezentację pt. „Co to jest cyberpezpieczeństwo”? Ponadto uczniowie klas młodszych zostali zapoznani z cyberporadnikiem „SKO – WICZ BEZPIECZNY W SIECI”,  z którego dowiedzieli się w jaki sposób świadomie i bezpiecznie korzystać  z internetu oraz nowych technologii. Uczniowie klasy II rozwiązywali i układali rebusy związane z tematyką cyberbezpieczeństwa.  

  DBI 1.jpg DBI 2.jpg DBI 3.jpg DBI 4.jpg DBI 5.jpg DBI 6.jpg gazetka DBI.jpg

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka