kiermaszKoordynatorki projektu, Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne

dziękuje

Rodzicom, Uczniom i Przyjaciołom Szkoły Podstawowej nr 7 w Tarnobrzegu

oraz

Dyrekcji, Nauczycielom i Rodzicom Dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Bajkowa Chatka

za włączenie się w organizację charytatywnego kiermaszu świątecznego na rzecz Domu Pomocy Społecznej prowadzonego przez Siostry Służebniczki Najświętszej Maryi Niepokalanie Poczętej              w Mokrzyszowie.

Dziękujemy również Księżom z parafii Chrystusa Dobrego Pasterza w Mokrzyszowie; księdzu Proboszczowi Wojciechowi Adamczykowi oraz księdzu Bartoszowi Skoczylasowi za współpracę i umożliwienie zorganizowania stoiska kiermaszowego na terenie kościoła.

Dnia 16 grudnia bieżącego roku - po Mszach Świętych o godzinie 8.00, 10.00 i 17.00 oraz 23 grudnia po Mszy Świętej o godzinie 10.00 - przed kościołem Chrystusa Dobrego Pasterza w Mokrzyszowie odbył się charytatywny kiermasz świąteczny.  Kartki i ozdoby świąteczne wykonywaliśmy i gromadziliśmy przez cały grudzień. Pierwszego dnia kiermaszu zebraliśmy 1612 złotych, a drugiego dnia 270 złotych.

Wszystkim, którzy otworzyli swoje serce na potrzebujących i zakupili  oferowane ozdoby – serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że wniosły one barwę i blask w Wasze Domy Rodzinne, a świętowanie było radośniejsze dzięki temu, że podzieliliście się dobrem z innymi.

Organizatorzy:

Dyrektor – mgr Krystyna Ordon