razemNAswieta

 

Nasza szkoła uczestniczy w akcji „Razem na święta” dołączając tym samym do elitarnego grona szkolnych wolontariuszy. W związku z tym podjęliśmy działania związane z przedświątecznym wolontariatem.

 

 

 Przeprowadziliśmy zbiórkę karmy dla zwierząt ze schroniska w Łoniowie.       W przyszłą niedzielę (tj. 16 grudnia 2018 r.) przed kościołem Chrystusa Dobrego Pasterza w Mokrzyszowie odbędzie się kiermasz ozdób świątecznych przygotowanych przez uczniów, rodziców i nauczycieli naszej szkoły, z którego dochód zostanie przeznaczony na remont przestarzałej kotłowni  w Domu Pomocy Społecznej prowadzonym przez Siostry ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej.  Rokrocznie przed Świętami Bożego Narodzenia organizujemy również akcję  charytatywną pod hasłem „Podziel się sercem – podziel się złotówką” , która ma na celu zebranie środków czystościowych, kosmetycznych oraz artykułów papierniczych dla podopiecznych z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Tarnobrzegu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w przygotowanie i udział w tych akcjach.

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka