mikołaj7 grudnia 2018 r. reprezentanci klas I – III z naszej szkoły wzięli udział w „Wyścigu do św. Mikołaja”. W rywalizacjach sportowych uczestniczyli przedstawiciele  większości szkół podstawowych z terenu miasta. Konkurencje obejmowały min. przejście przez tunel, poruszanie się na łapkach, przejście drużyny przez obręcz trzymając się za ręce oraz konkurencja plastyczna, w której zadaniem każdej z drużyn było namalowanie za pomocą palców i farb portretu św. Mikołaja. W międzyszkolnych zmaganiach zajęliśmy 4 miejsce.

  mikołaj1.jpg mikołaj2.JPG mikołaj3.JPG

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka