skarpetkiW piątek 30 listopada 2018 roku świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Białych Skarpetek. Było to nietypowe urozmaicenie zabaw andrzejkowych organizowanych w zespołach klasowych. Dla uczczenia tego dnia, w celu wspólnej dobrej zabawy i „wyjścia poza schemat” większość z uczniów i niektórzy nauczyciele przyszli do szkoły w białych skarpetkach. W związku   z tym świętem uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w konkursie na „Odę do Białych Skarpetek”. Wielu śmiałków podjęło wyzwanie i spróbowało swoich sił w konkurencji na „mistrza pióra”.

Miejsca w konkursie na ody zostały przyznane przez, pracujące niezależnie, jury w składzie: Pani Grażyna Kozioł, Pani Barbara Ordon, Pani Urszula Babiarz, Pan Mariusz Jedliński, Ksiądz Bartosz Skoczylas oraz sekretarz komisji konkursowej Pani Anna Dyjak. Nagrodą za napisanie „Ody do Białych Skarpetek” była pamiątkowa biała skarpetka wypełniona łakociami oraz dyplom „mistrza pióra”.

Oto nasi szkolni zdolni poeci:

W kategorii klas I – III

  1. miejsce – Amelia Stępień z klasy I
  2. miejsce – Roksana Galek z klasy I
  3. miejsce – Tomasz Brania z klasy II oraz Tomasz Rolek z klasy I

Wyróżnienie – Wiktoria Woźniak z klasy I

W kategorii klas IV – VIII

  1. miejsce – Emilia Kutowicz z klasy IV
  2. miejsce – Angelika Szczytyńska z klasy VII
  3. miejsce – Karolina Furman z klasy VIII

Wyróżnienie – Mateusz Rolek z klasy IV

W kategorii Dorośli i Dzieci:

  1. miejsce – Jakub Wyrzykowski z klasy V oraz Marta Wyrzykowska, Mama
  2. miejsce – Krystyna Ordon, Dyrektor SP7
  3. miejsce – Bartosz Brania z klasy VII oraz Iwona Brania, Mama

 

Bardzo dziękuję Wszystkim za udział w konkursie i wspólną zabawę

                                                                                                                        Anna Dyjak

W załączeniu miła lektura ;)  -  Ody do białych skarpetek

dbs01.jpg dbs02.jpg dbs03.jpg dbs04.jpg dbs05.jpg dbs06.jpg dbs07.jpg dbs08.jpg

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka