schronisko2Nadchodzi zima. Warto się zatem zastanowić, czy nie możemy pomóc jakiemuś pokrzywdzonemu przez los lub złych ludzi biedakowi, który mieszka w schronisku. Pamiętajmy, że zwierzęta także czują, a swojego wybawiciela potrafią obdarzyć bezgraniczną miłością i oddaniem.

Kochasz zwierzęta? Leży Ci na sercu dobro bezdomnych czworonogów? A może chcesz wspomóc wybrane schronisko, a nie wiesz jak?

PRZEKAŻ KARMĘ LUB PRZEDMIOT

KAŻDY MOŻE POMÓC W PROSTY SPOSÓB:

• Masz rzeczy ,które  są już niepotrzebne, a dla schroniska są niezbędne, szczególnie zimą:
    stare koce, ręczniki, wykładziny, dywany.
  • Rzeczy bez których zwierzęta  mogą żyć, ale są bardzo przydatne:
    miski , legowiska, smycze , obroże.
  • Karma , której nigdy nie jest za dużo:  sucha karma , puszki , makaron.

Zbiórka wyżej wymienionych rzeczy będzie trwać  do końca listopada 2018 roku.

Wszystkich, którzy zechcą wesprzeć schronisko  prosimy o przynoszenie tych rzeczy  i przekazywanie ich do wychowawców klas.

Z góry dziękujemy

Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Wolontariatu