dzien edukacjiW dniu 15 października przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz     z uczniami klasy III złożyli życzenia nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi i zaprezentowali program artystyczny całej społeczności szkolnej z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pani Dyrektor tradycyjnie już tego dnia podziękowała nauczycielom za trud                           i zaangażowanie wkładane każdego dnia w edukację i wychowanie młodego pokolenia. 
Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymali:  p. Anna Galek, p. Marek Jakubowski, p. Marta Wyrzykowska, p. Alina Wolak, p. Teresa Furman.
W tym roku nagrodę Prezydenta Miasta otrzymała p. Małgorzata Armatys.

  zdj1.jpg zdj2.jpg zdj3.jpg zdj4.jpg zdj5.jpg

szkola z klasa 2460x1725

prom zdr

lepsza szkola

owoce

mleko

Puchatek certyfikat

certyfikat

Certyfikat dzień bez śmiecenia 1024

Certyfikat młodzi cyfrowi

BIP logo

covid  19COVID - 19

office grafika

egzamin

Egzamin ósmoklasisty

ksiazki

school calendar

wzorowa lazienka